Sprzątanie, pracownik sprzątający [Grupa Mobilna]
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Marta
24. 7. 2024

HS Security Sp z o.o. Sp kom. jest firmą obecną na rynku od 2013 roku. Naszymi głównymi cechami jest solidność oraz profesjonalizm. Stawiamy na jakość wykonywanej usługi, dzięki czemu możemy poszczycić się długą listą referencyjną.
Poszukujemy osoby na stanowisko: pracownik sprzątający grupy mobilnej
Twój zakres obowiązków
pranie wykładzin, tapicerek,
akrylowanie wykładzin PCV,
mycie okien, przeszkleń,
doczyszczanie powierzchni,
sezonowe koszenie trawników,
sezonowe oporządzanie terenów zielonych,
dbanie o wysoką jakość świadczonych usług,
inne prace porządkowe zlecone przez Klientów firmy
Nasze wymagania
czynne prawo jazdy kat. B - warunek konieczny,
dyspozycyjność i gotowość do pracy na terenie Trójmiasta i okolic,
dyspozycyjność - praca w różnych porach dnia,
pracowitość, sumienność, zaangażowanie w powierzone obowiązki.
To oferujemy
stałą pracę dla osób w każdym wieku
szkolenie wprowadzające do pracy i przygotowujące do wykonywania obowiązków,
wysokie wynagrodzenia
umowa zlecenie
Miejsce pracy: Trójmiasto i okolice

  • Praca Gdańsk
  • Pracownik kolei Gdańsk
  • Pracownik umysłowy Gdańsk
  • Pracownik fizyczny Gdańsk
  • Pracownik fizyczny Pruszcz Gdański
  • Pracownik fizyczny Nowy Dwór Gdański
  • Pracownik fizyczny Starogard Gdański
  • Pracownik ochrony Gdańsk
  • Pracownik fizyczny gdański
  • Pracownik produkcji gdański
  • Pracownik produkcji Starogard Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536