Sprzątanie praca na popołudnia dwie lokalizacje Sopot
  • Sopot
Sopot, Sopot, pomorskie, Polska
Clar System S.A.
31. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się profesjonalnym sprzątaniem zatrudni pracowników porządkowych do utrzymania czystości.

Lokalizacja 1: Aleja Niepodległości, Sopot , Pon.-Pt.,16:00-21:00

Lokalizacja 2: Armii Krajowej, Sopot , praca 2 razy w tygodniu 20:00-22:00

Opis stanowiska:

-sprzątanie pomieszczeń biurowych
-mycie podłóg
-sprzątanie klatek schodowych
- sprzątanie toalet
- mycie okien
- opróżnianie koszy na śmieci
- sprzątanie części wspólnych (korytarzy, pokoi socjalnych)

Oferujemy :
- pracę na umowę zlecenie na okres próbny z możliwością przejścia na umowę o pracę

Wymagania

- dyspozycyjność
- sumienność
- dokładność
- mile widziane doświadczenie w sprzątaniu
- orzeczenie o niepełnosprawności (w przypadku niektórych ofert
- umiejętność pracy w zespole
- brak nałogów

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt tel. 660 752 520

  • Praca Sopot
  • Sopot - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536