Sprzątanie popołudnia 30 zł brutto Gdynia Nabrzeże Wendy
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Clar System
15. 10. 2024

Firma zajmująca się profesjonalnym sprzątaniem zatrudni pracowników porządkowych do utrzymania czystości w budynku biurowym.

Stanowisko: Sprzątaczka,

Miejsce pracy : Gdynia, ul. Węglowa

Stawka 30 zł brutto

Opis stanowiska :

  • Utrzymanie czystości w zakładzie pracy (sprzątanie biur, toalet, szatni, korytarzy, pomieszczeń socjalnych.)

Wymagania

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • umiejętność organizacji czasu pracy;
  • miła aparycja i zadbany wygląd,
  • mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności;(umiarkowana, znaczny, lekki) praca w godz.: 16:00-19:00, Pon. - Pt.

Oferujemy :

  • świadczenia dla osób posiadających orzeczenie
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;

  • Praca Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377