Sprzątanie Piekary Śląskie
  • Piekary Śląskie
Piekary Śląskie, Piekary Śląskie, Śląskie, Polska
ARMA
14. 9. 2024

Firma ARMA ,lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:
Sprzątaczkę biurową/Pracownika gospodarczego ul. Generała Maczka w Piekarach Śląskich
Opis stanowiska: sprzątaczka biurowa - praca na obiekcie , utrzymanie czystości pomieszczeń socjalnych , korytarzy biur - pół etatu , możliwość wykonywania pracy w godzinach od 7 do 19 (godziny elastyczne do uzgodnienia z kierownikiem obiektu ) pracownik gospodarczy - praca na obiekcie - teren zewnętrzny - koszenie trawy,grabienie liści itd. - pół etatu,możliwość wykonywania pracy w godzinach od 7 do 19 (godziny elastyczne do uzgodnienia z kierownikiem obiektu )
Wymagania:
- orzeczenie o niepełnosprawności
Oferujemy:
- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
- zatrudnienie na umowę o pracę na pół etatu
- wynagrodzenie 2150 brutto,
- przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy , - możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych,
Rekrutacja 7 8 5 5 1 0 3 0 7 , kierownik 6 6 7 6 2 1 2 0 0

  • Praca Piekary Śląskie
  • Piekary Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567