Sprzątanie (Panowie), Galeria Handlowa, Poznań
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Delta Business Service
26. 9. 2024

Firma Delta Business Service poszukuje Panów na stanowisko Pracownika ds. Utrzymania Porządku i Czystości
Lokalizacja: Poznań, Galeria Handlowa
Oferujemy: – Stałą pracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem – Delta Business Service – Umowę zlecenie na czas nieokreślony – Wynagrodzenie: 28,10 zł brutto za godzinę (ok. 22,25 zł netto za godzinę) – Grafik: od 06:00 do 14:00 oraz od 14:00 do 22:00 z możliwością pracy w systemie nadgodzin – Zapewniamy odzież roboczą – Opiekę koordynatora
Wymagania: – Gotowość do pracy zarówno wewnątrz galerii handlowej, jak i na zewnątrz – Mile widziane prawo jazdy kategorii B – Motywacja do pracy i odpowiedzialne podejście – Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym lub umiarkowanym
Obowiązki: – Utrzymywanie czystości i porządku zarówno wewnątrz budynku handlowego, jak i na terenie parku (pielęgnacja terenów zielonych)
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 660 708 296 – Daniel

  • Praca Wrocław
  • Przedstawiciel handlowy Wrocław
  • Dyrektor handlowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836