Sprzątanie - orzeczenie o niepełnosprawności
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Anna
16. 7. 2024

Jesteśmy Agencją Zatrudnienia Fundacja Fuga Mundi i obecnie szukamy osób na stanowisko pracownik sprzątający.
Podstawowe obowiązki:
• trzymanie czystości na wyznaczonym obiekcie w pomieszczeniach sanitarnych i socjalnych, biurowych, halach magazynowych oraz pasażach handlowych
• mycie okien ( w wyznaczonym terminie)
• dezynfekcja wyznaczonych pomieszczeń i sprzętów
• odkurzanie, zmywanie podłogi , schodów itp.
Wymagania:
• aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
• możliwość pracy przy użyciu środków chemicznych
• dyspozycyjność oraz chęci do pracy
Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• szkolenie stanowiskowe
• praca od pon.- pt.
• wsparcie trenera pracy
Udział w rekrutacji w ramach projektu "Kompas kariery", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

  • Praca Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544