Sprzątanie obiektu z orzeczeniem na rano Gdańsk
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Clar System
24. 9. 2024

Firma zajmująca się profesjonalnym sprzątaniem zatrudni pracowników porządkowych do utrzymania czystości w budynku - Biurowcu Stoczni.

Stanowisko: Pracownik utrzymania czystości

Miejsce pracy : Gdańsk , ul. Na Ostrowiu

Zadzwoń lub Napisz SMS o Treści : STOCZNIA

Rano autobus stoczniowy odchodzi z ul. Klinicznej co 10 min i podwozi pod bramę z przepustkami.

Opis stanowiska:

Utrzymanie czystości w zakresie wyznaczonym przez pracodawcę na określonym obiekcie.(biura, odkurzanie, ścieranie kurzy, zamiatanie korytarzy, opróżnianie śmietników, mycie ręczne , sprzątanie toalet i części wspólnych)

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • umiejętność organizacji czasu pracy;
  • mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności;
  • gotowość do pracy od 6:00-13.00,

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • dofinansowanie do leków, turnusów rehabilitacyjnych;
  • grupowe ubezpieczenie

  • Praca Gdańsk
  • Pracownik na wysokościach Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836