Sprzątanie obiektu na rano z orzeczeniem Swarożyn
  • Swarożyn
pomorskie, Swarożyn, pomorskie, Polska
Clar System S.A.
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się profesjonalnym sprzątaniem zatrudni pracowników sprzątających do utrzymania czystości w budynku produkcyjnym

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Miejsce pracy : Swarożyn ul. Wyzwolenia

Zakres czynności:
Utrzymanie czystości w zakładzie pracy ( w pomieszczeniach biurowych, na korytarzach, szatni, salach, toaletach obiektu ), praca na maszynach czyszczących

Oferujemy :
- pracę na cały etat na umowę o pracę lub umowę zlecenie
- świadczenia dla osób z niepełnosprawnościami

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt tel. 660 752 520

Wymagania

- mile widziane doświadczenie na maszynach czyszczących
- sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
- umiejętność organizacji czasu pracy;
- miła aparycja i zadbany wygląd,
- mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności;
- gotowość do pracy od 06.00 - 13.00, Pon.-Pt.

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584