Sprzątanie medycznej placówki - kilka lokalizacij
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Grupa Ever
25. 5. 2024

Firma Ever Grupa - poszukuje Pań na stanowisko pracownika utrzymania czystości dołączających do naszego zespołu
Oferta sprzątanie medycznej placówki
1)Lokalizacja: ul. Opolska 110 (Plac Imbramowski), od poniedziałku do piątku od 19:00-23:00
2 )Lokalizacja: ul. Fabryczna 1, od poniedziałku do piątku 20:00-23:00 + co druga sobota od 14:00-17:00 3 )Lokalizacja: ul. Pawia , od poniedziałku do soboty 19:00-23:00 + co druga sobota od 14:00-17:00
Zakres obowiązków:
sprzątanie medycznej placówki (gabinety lekarskie, części wspólne oraz pomieszczenia socjalne) po zakończeniu pracy placówki. Oczekujemy:
- Dokładności i dobrej organizacji pracy.
- Samodzielności, uczciwości, sumienności oraz zaangażowania w powierzone obowiązki.
- Doświadczenie będzie dodatkowym atutem
- Dobrej znajomości języka polskiego w przypadku obcokrajowców. Oferujemy:
- Legalne i stabilne zatrudnienie.
- Terminowe wypłaty wynagrodzeń.
- Szkolenie stanowiskowe oraz odzież roboczą.
- Przyjazne środowisko pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, albo napisz SMS " sprzątanie przychodni"

  • Praca Kraków
  • Technik sterylizacji medycznej Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696