Sprzątanie maszynowe hali oraz terenu zewnętrznego fabryki
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Delta Business Service
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Praca od zaraz
Firma Delta Business Service zatrudni Pana do sprzątania w zakładzie przemysłowym GE Power we Wrocławiu
Adres: ul. Fabryczna 10, Wrocław
Oferujemy:
- Zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku – Delta Business Service
- Umowę zlecenie na czas nieokreślony
- Grafik pracy: 14:00 – 20:00 (6 godzin), od poniedziałku do piątku, 30 godzin tygodniowo
- Stawka: 28,10 zł/h brutto (ok. 22,25 zł/h netto)
Wymagania:
- Motywacja do pracy
- Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu
- Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn czyszczących samojezdnych
Obowiązki:
- Sprzątanie maszynowe hali produkcyjnej
- Sprzątanie terenu zewnętrznego
Osoby zainteresowane proszę dzwonić pod telefon: 795 453 817 - Ewa koordynator

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087