Sprzątanie kliniki wieczorem - rożne lokalizacje -
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Grupa Ever
16. 10. 2024

Firma sprzątająca Grupa Ever zatrudni Pań do utrzymania czystości
1)Lokalizacja miejsca pracy: Bora Komorowskiego (przystanek Rondo Barej albo Bora Komorowskiego)
Serwis dzienny: od poniedziałku do piątku w godzinach 20:00-23:00 + 1 sobota w miesiącu od 14:00-17:00
Forma zatrudnienia: umowa zlecenia, stawka 28,10 zł brutto
Zakres obowiązków: Sprzątanie: gabinetów lekarskich, toalet, recepcji.
2)Lokalizacja miejsca pracy: ul. Opolska (przystanek Opolska Eskada)
Serwis dzienny: od poniedziałku do piątku od 19:30-22:00
Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
Umiejętność organizacji czasu pracy.
Motywacja do pracy, uczciwość i wysoka kultura osobista.
Dobra znajomość języka polskiego (w przypadku obcokrajowców)
Oferujemy:
Legalne i stabilne zatrudnieni
Terminowe wypłaty wynagrodzeń
Szkolenie stanowiskowe oraz odzież roboczą
Przyjazne środowisko prac
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, albo napisz SMS "sprzątanie kliniki "

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377