Sprzątanie galerii handlowej Zamość
  • Zamość
Zamość, Zamość, Lubelskie, Polska
Prima
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

OPIS
Szukasz pracy? Jesteśmy dla Ciebie!
Stabilność, satysfakcja i pieniądze zawsze na czas! U nas!
Praca od poniedziałku do soboty w godzinach. Grafik obejmuje dwie zmiany
Do TWOICH obowiązków będzie należało:
utrzymanie czystości na terenie galerii handlowej (mycie ręczne lub maszynowe powierzchni marketu, mycie przeszkleń, dezynfekcja sanitariatów i uzupełnianie środków czystości);
Z naszej strony możesz liczyć na:
wypłatę zawsze na czas - masz to jak w banku!
umowę zlecenie;
niezbędne narzędzia pracy;
wsparcie i wdrożenie w obowiązki przez doświadczonych przełożonych.
Czego oczekujemy?
sumienności i dokładności - dzięki Twojej pracy będzie panował ład i porządek;
pozytywnego nastawienia - możesz swój uśmiech przekazać innym;
Mile widziane:
- posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności
- status studenta

  • Praca Zamość
  • Zamość - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228