Sprzątanie Dąbrówka Wielka - praca na zastępstwo (23.05 - 21.06)
  • Dąbrówka Wielka
śląskie, Dąbrówka Wielka, śląskie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
17. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy osoby do sprzątania w Dąbrówce Wielkiej

Praca na zastępstwo maj-czerwiec

Godziny pracy: od 6:00 do 14:00, od poniedziałku do piątku

Obowiązki: sprzątanie powierzchni biurowych/produkcyjnych/magazynowych

Wymagania:

Szukamy osoby dokładnej, odpowiedzialnej, z możliwością samodzielnego dojazdu do pracy (nie prowadzimy przewozów pracowniczych).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą formularza zgłoszeniowego lub SMS Dąbrówka Wielka lub kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00: 6.9.8. 6.8.1. 0.3.6.

Seris Cleaning - wykonujemy kompleksowe usługi porządkowe mające na celu stałe utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych, hal produkcyjnych, powierzchni magazynowych, sklepów i supermarketów, kompleksów rekreacyjnych oraz placówek służby zdrowia.

  • Praca śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322