Sprzątanie biura - popołudniu - biuro obok Bonarki.
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Grupa Ever
19. 9. 2024

Firma sprzątająca Grupa Ever zatrudni Pani do utrzymania czystości w biurze.
Lokalizacja miejsca pracy: ul. Puszkarska ( Przystanek Bonarka)
serwis popołudniowy : od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-20:00
Zakres obowiązków:
Utrzymania czystości na częściach wspólnych biura: sprzątania toalet, uzupełnienie środków higieny, ręczników oraz papieru.
Forma zatrudnienia: umowa zlecenia, stawka 28,10 zł brutto za godzinne.
Wymagania:
Doświadczenie w branży utrzymania czystości
Dyspozycyjność, dokładność.
Dobra znajomość języka polskiego (w przypadku obcokrajowców)
Oferujemy:
Legalne i stabilne zatrudnieni
Terminowe wypłaty wynagrodzeń
Szkolenie stanowiskowe oraz odzież roboczą
Przyjazne środowisko pracy
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, albo napisz SMS "sprzątanie biura"

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584