Sprzątanie biura - osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Doradca
25. 3. 2024

Fundacja Fazon dla jednego z Klientów szuka kandydata/kandydatki na stanowisko:
PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - biuro - 3-4h dziennie - od poniedziałku do piątku.
Lokalizacja: Gdańsk
Obowiązki:
Sprzątanie biura - zmywanie podłóg, sprzątanie sanitariatów, pomieszczeń socjalnych, wymiana worków na śmieci
Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- chęć do pracy i zaangażowanie
- orzeczenie o niepełnosprawności
Pracodawca oferuje: - umowę zlecenie przez pierwszy miesiąc, następnie umowa o pracę
Oferta skierowana jest do osób z niepełnosprawnością, którzy:
-są mieszkańcami woj. pomorskiego
-posiadają orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
-pozostają bez zatrudnienia,
Fundacja FAZON oferuje :
- pomoc w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych i w przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej
- konsultacje prawne i psychologiczne
- pośrednictwo pracy i doradztwo zawodowe
- bezpłatne szkolenia
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie numeru telefonu lub CV.

  • Praca Gdańsk
  • Konstruktor (osoba) Gdańsk
  • Łącznik (osoba) Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448