Sprzątanie biur z orzeczeniem Gdańsk pl. Solidarności
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Clar System S.A.
30. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się profesjonalnym sprzątaniem zatrudni pracowników porządkowych do utrzymania czystości w budynku kulturowym.

 Stanowisko: Sprzątaczka,
 Miejsce pracy : Gdańsk , PL. Solidarności

Opis stanowiska :
Utrzymanie czystości w zakładzie pracy ( w pomieszczeniach biurowych, na korytarzach, szatni, salach, toaletach obiektu )

Oferujemy :
- pracę na cały etat na umowę o pracę,
- świadczenia dla osób z niepełnosprawnościami

Wymagania

- sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
- umiejętność organizacji czasu pracy;
- miła aparycja i zadbany wygląd,
- mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności;
- gotowość do pracy od 14:00 - 21:00,
Pon.- Pt. + weekendy dodatkowe wynagrodzenie lub wolne.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt tel. 660 752 520

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536