Sprzatanie biur - także z orzeczeniem - Siemianowice Śląskie.
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, śląskie, Polska
Probet Sp. z o.o.
24. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma Probet jest liderem w aktywizacji zawodowej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

pracownik sprzątający

Zapraszam do kontaktu pod 799 015 281.

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie ul. Łącząca.

Godziny pracy: 6 - 14.

Zapraszamy do składania aplikacji także osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności..

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • terminowe płatności wynagrodzenia,
  • umowę o pracę,
  • pracę w miłej atmosferze.

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych,
  • sprzatanie pomieszczeń socjalnych.

Wymagania

Wymagania:

  • chęci do pracy,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • orzeczenie o niepełnosprawności będzie dodatkowym atutem.

  • Praca Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648