Sprzątanie biur hali maszynowo z orzeczeniem umowa o pracę Tczew
  • Tczew
Tczew, Tczew, pomorskie, Polska
Clar System S.A.
26. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się profesjonalnym sprzątaniem zatrudni pracowników porządkowych do utrzymania czystości w budynku produkcyjnym.

Poszukuje Pań/Panów  na stanowisko:  Pracownik utrzymania czystości

Miejsce pracy : Tczew, ul. Bałdowska

Opis stanowiska :
Utrzymanie czystości w zakresie wyznaczonym przez pracodawcę na określonym obiekcie, sprzątanie hali magazynowej - maszyną czyszczącą, biur, łazienek.

Oferujemy :
-stabilne zatrudnienie o umowę o pracę,
-świadczenia dla osób niepełnosprawnych;

Wymagania

-godziny pracy :  06:00-13:00 i 14:00-21:00 , Pon.-Pt. ( I tydzień na rano ,II tydzień na popołudnie)

WOLNE WEEKENDY

 - mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności;

- mile widziane doświadczenie na maszynie czyszczącej.

-  sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

-  umiejętność organizacji czasu pracy;

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt tel. 660 752 520

  • Praca Tczew
  • Tczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941