Sprzątanie biur 30 zł z orzeczeniem popołudnia Gdynia Nabrzeże Wendy
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
Clar System S.A.
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się profesjonalnym sprzątaniem zatrudni pracowników porządkowych do utrzymania czystości w budynku biurowym.

Stanowisko: Sprzątaczka,
Miejsce pracy : Gdynia, ul. Węglowa

Stawka 30 zł brutto

Opis stanowiska : Utrzymanie czystości w zakładzie pracy (sprzątanie biur, toalet, szatni, korytarzy, pomieszczeń socjalnych.)

Oferujemy :
- świadczenia dla osób posiadających orzeczenie
-stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;

Wymagania

- sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

- umiejętność organizacji czasu pracy;

- miła aparycja i zadbany wygląd,

- mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności;(umiarkowana, znaczny, lekki)

praca w godz.: 16:00-19:00, Pon. - Pt.

  • Praca Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377