Sprzątanie Apartamentów
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o.
8. 10. 2024

Firma pilnie zatrudni pracownika do sprzątania apartamentów w Katowicach.

Obowiązki

  • Utrzymanie czystości i porządku w pokojach (3 pokoje)
  • Sprzątanie pomieszczeń ogólnie dostępnych: łazienki, kuchni, toalety oraz przedpokoju
  • Praca w godzinach 11:00-15:00, również w weekendy (częstotliwość uzależniona od rezerwacji)

Wymagania

  • Praca na tym stanowisku wiąże się z planowaniem zadań, kontrolą zakupów środków czystości itp
  • Uczciwość, sumienność i dokładność
  • Dyspozycyjność - praca również w weekendy i święta
  • Umiejętności organizacyjne i samodzielność

Oferujemy

  • Apartamenty umiejscowione są w ścisłym centrum Katowic co pozwala na dobry dojazd do miejsca pracy
  • praca od zaraz
  • zatrudnienie: umowa zlecenie
  • wynagrodzenie płatne na czas
  • miła atmosfera pracy
  • telefon służbowy

  • Mile widziane prawo jazdy oraz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dziękujemy za wszystkie aplikacje, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

  • Praca Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849