Sprzątanie
  • Rzeszów
Sprzątanie
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
FFM
30. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Ogłoszenie o Pracy: Sprzątanie w Przychodni POZ
Szukamy sumiennej, pracowitej osoby do sprzątania przychodni POZ.
Oferta skierowana jest do osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności.
Co oferujemy?
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole
Atrakcyjne wynagrodzenie
Elastyczne godziny pracy
Zakres obowiązków:
Codzienne sprzątanie pomieszczeń przychodni
Dezynfekcja powierzchni zgodnie z wytycznymi sanitarnymi
Utrzymanie czystości w toaletach
Uzupełnianie środków czystości
Wymagania:
Posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności
Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
Umiejętność pracy w zespole
Mile widziane doświadczenie w sprzątaniu, ale nie jest to warunek konieczny
Jak aplikować?
Prosimy o przesłanie CV na adres email: @ lub kontakt telefoniczny pod numerem: 739 908 468.
Nie zwlekaj i pracuj w miejscu, gdzie Twoje zaangażowanie i praca są doceniane!

  • Praca Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567