Sprzątaczka z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, Śląskie, Polska
Grupa Hoppe-Wartenberg Prestiż
18. 10. 2024

Firma sprzątająca poszukuje osoby do pracy na stanowisko Sprzątaczka z orzeczeniem o niepełnosprawności. Jeśli masz chęci do pracy, jesteś sumienna, dokładna oraz posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, to ta oferta jest dla Ciebie!
MIEJSCE PRACY: Sosnowiec ul. Żeromskiego
Dojazd tramwaje: 14, 15, 21, 24, 26, 27
Dojazd autobusy: 26, 35, 40, 88 188 807, 935, M15, M19, M35
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Wykonywanie prac porządkowych: sprzątanie biur, aneksów kuchennych, toalet, sanitariatów,
Odpowiedzialność za zachowanie wysokiego standardu czystości i higieny,
Przestrzeganie harmonogramu sprzątania i wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z wytycznym
Obsługa niezbędnych narzędzi i środków czystości.
WYMAGANIA
Orzeczenie o niepełnosprawności,
Chęć do pracy i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań
Dyspozycyjność do pracy w systemie jednozmianowym 16-20
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.
OFERUJEMY
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prac
Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole,
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
Stałe godziny pracy
Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków.
Jeśli jesteś osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności i poszukujesz stabilnej pracy na stanowisku Sprzątaczki, to zapraszamy do aplikowania! Wyślij swoje CV lub numer telefonu na adres email: rekrutacja(małpa)bhpprotect.pl lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem [73*******66. Odpowiemy na wszystkie zgłoszenia.
Firma sprzątająca Grupa Hoppe-Wartenberg dba o równość szans na rynku pracy i otwarcie rekrutuje osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Zapewniamy równoprawność w procesie rekrutacji oraz profesjonalne wsparcie dla pracowników z różnymi potrzebami.
Klauzula RODO
Administratorem Państwa danych osobowych jest grupa HOPPE-WARTENBERG, ul. Żwirki i Wigury 65/112, 43-190 Mikołów. Podane dane będą przetwarzane w celu realizacji usług. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie w https://sprzatajacagrupa.pl/ w zakładce RODO.

  • Praca Sosnowiec
  • Sprzątaczka Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662