Sprzątaczka z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
Grupa Hoppe-Wartenberg Prestiż
12. 9. 2024

Firma sprzątająca poszukuje osoby do pracy na stanowisko Sprzątaczka z orzeczeniem o niepełnosprawności. Jeśli masz chęci do pracy, jesteś sumienna, dokładna oraz posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, to ta oferta jest dla Ciebie!
MIEJSCE PRACY: Częstochowa Al. Wojska Polskiego
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
*Wykonywanie prac porządkowych: sprzątanie biur, aneksów kuchennych, toalet, sanitariatów,
*Odpowiedzialność za zachowanie wysokiego standardu czystości i higieny,
*Przestrzeganie harmonogramu sprzątania i wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z wytycznymi,
*Obsługa niezbędnych narzędzi i środków czystości.
WYMAGANIA
*Orzeczenie o niepełnosprawności,
*Chęć do pracy i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
*Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań,
*Dyspozycyjność do pracy w systemie popołudniowym 17-21
*Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.
OFERUJEMY
*Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ½ etatu
*Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole,
*Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
*Elastyczny grafik pracy dostosowany do indywidualnych potrzeb pracowników,
*Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków.
Jeśli jesteś osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności i poszukujesz stabilnej pracy na stanowisku Sprzątaczki, to zapraszamy do aplikowania! Wyślij swoje CV lub numer telefonu na adres email: @ lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem [739-266-566. Odpowiemy na wszystkie zgłoszenia.
Firma sprzątająca Grupa Hoppe-Wartenberg dba o równość szans na rynku pracy i otwarcie rekrutuje osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Zapewniamy równoprawność w procesie rekrutacji oraz profesjonalne wsparcie dla pracowników z różnymi potrzebami.

  • Praca Częstochowa
  • Sprzątaczka Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567