Sprzątaczka z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
TOP Team Outsourcing Poland Sp. z o.o.
23. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Zatrudnimy sprzątaczkę na pełny etat od 6:00
Adres: Katowice ul. Olimpijska - budynek użyteczności publicznej
Zakres obowiązków:
• sprzątanie powierzchni płaskich
• zamiatanie i mopowanie,
Wymagania:
• punktualność, zaangażowanie, silna motywacja do pracy
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
OFERUJEMY:
• umowę o pracę, wypłata zawsze na czas, raz w miesiącu!
• odprowadzanie na bieżąco, w pełnej wysokości, wszystkich wymaganych składek
• możliwość pracy na pełny etat lub 1/2 etatu
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.
mail: rekrutacja(at)top360.pl lub kontakt telefoniczny 8 8 3 5 3 3 5 3 3
W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny, na podany numer telefonu, od poniedziałku do piątku, w godz.: od 8:00 do 16:00.
Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby bieżącej jak i przyszłej rekrutacji prowadzonej przez TEAM OUTSOURCING POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, zgodnie z art. 6 ust.1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie związanym z ochroną moich danych osobowych.”
Team Outsourcing Poland Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi w zakresie ochrony osób i mienia oraz usług czystościowo – porządkowych. W ramach tych usług zajmujemy się całodobowym utrzymywaniem porządku oraz ochroną na terenie budynków, hal, magazynów oraz innych pomieszczeń.

  • Praca Katowice
  • Sprzątaczka Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293