Sprzątaczka z orzeczeniem - Gliwice ul. Leonarda Da Vinci
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
BHP PROTECT SYSTEM
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

SPRZĄTACZKA Z ORZECZENIEM
Miejsce pracy – obiekt w Gliwicach. ul. Leonarda da Vinci
Zadania na stanowisku pracownika utrzymania czystości:
• sprzątanie biur, sanitariatów, korytarzy, schodów
• Dbałość o porządek w miejscu pracy,
• Praca w oparciu o plan sprzątania danego obiektu.
Warunki pracy i płacy:
• Praca w godzinach 6:00-10:00 lub 6:00-12:00 Praca od Poniedziałku do Piątku
• Umowa o pracę 1/2 etatu lub 3/4
• Rozpoczęcie pracy: OD ZARAZ
Wymagania:
• Sumienność w wykonywaniu obowiązków,
• Dyspozycyjność,
• Wysoka kultura osobista,
• Umiejętność pracy w zespole
Zapewniamy:
• Środki i sprzęt konieczne do właściwego wykonania usługi,
• Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia,
• Terminową wypłatę wynagrodzenia,
• Szkolenia w zakresie pełnionych obowiązków, dostosowane do specyfiki danego obiektu,
• Zwrot kosztów za zakup lekarstw,
Osoby zainteresowane pracą proszę o kontakt .
Rekrutacja Sylwia Badurek
Tel; 734-475-479

  • Praca Gliwice
  • Sprzątaczka Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536