Sprzątaczka Salowa z orzeczeniem szpital Gdańsk Wrzeszcz
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
GRUPA DGP
2. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

DGP Clean Partner Sp. z o.o. zatrudni kobiety z orzeczeniem o niepełnosprawności do sprzątania szpitala w Gdańsku Wrzeszczu na cały etat.

Praca w godz. 7.00-19.00 lub 7.00 -16.00 od poniedziałku do niedzieli (dwa dni pracujące następnie dwa dni wolne),

Praca obejmuje sprzątanie oddziałów szpitalnych lub sal seminaryjnych lub bloku operacyjnego lub KOR,

Zatrudnienie na okres próbny do 1-go miesiąca na umowę zlecenie ze stawką 28,10 zł brutto za godzinę pracy,

Po miesiącu próbnym zatrudnienie na umowę o pracę z wynagrodzeniem 4300 zł brutto na miesiąc.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu do poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00 tel. 694-845-826.

Wymagania

Zatrudnimy kobiety z orzeczeniem o niepełnosprawności do sprzątania szpitala w Gdańsku Wrzeszczu na cały etat.

  • Praca Gdańsk
  • Salowa Gdańsk
  • Sprzątaczka Gdańsk
  • Sprzątaczka Pruszcz Gdański
  • Sprzątaczka Nowy Dwór Gdański
  • Sprzątaczka Starogard Gdański
  • Sprzątaczka gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 566
    19 616