SPRZĄTACZKA K/M
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Al. Niepodległości 27, 02-653 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
XLIII Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego
11. 5. 2024
od 5 390 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Utrzymanie w czystości pomieszczeń i urządzeń sportowych, utrzymywanie w czystości toalet i sal lekcyjnych oraz ciągów komunikacyjnych, mycie okien.

Inne wymagania
Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe, 5 lat doświadczenia zawodowego, podstawowa znajomość języka polskiego, brak przeciwwskazań do pracy fizycznej.
Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący
Obowiązki: Utrzymanie w czystości pomieszczeń i urządzeń sportowych, utrzymywanie w czystości toalet i sal lekcyjnych oraz ciągów komunikacyjnych, mycie okien.
[Kontakt: m.aniolkowska@eduwarszawa.pl, tel: 228440085

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509