SPRZĄTACZKA
  • Redzikowo
SPRZĄTACZKA
pomorskie, Grodzka 147, 76-206 Bierkowo, powiat: słupski, woj: pomorskie
JS FABRYKA PRZEKŁADNI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
8. 10. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Zakres obowiązków: Sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz hal produkcyjnych, sprzątanie szatni i sanitariatów, utrzymywanie wysokich standardów bezpieczeństwa i higieny pracy.
Godz. pracy 6-22.

Inne wymagania
[Inne : Wymagania: umiejętność i dokładność w wykonywaniu obowiązków, wysoka kultura osobista, dyspozycyjność.
Oferujemy: umowę o pracę, pracę w prężnie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym, benefity dla Ciebie : pakiety medyczne, miłą i otwartą atmosferę pracy.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190