Sprzątaczka biurowa Wilkowice
  • Wilkowice
Wilkowice, Wilkowice, Śląskie, Polska
ARMA
27. 3. 2024

Firma ARMA ,lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:
Sprzątaczkę biurowa Wilkowice z orzeczeniem o niepełnosprawności
Opis stanowiska:
- utrzymanie czystości biur, korytarzy, pomieszczeń socjalnych, hal,
- od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym
Wymagania:
- orzeczenie o niepełnosprawności
Oferujemy:
- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
- zatrudnienie na umowę o pracę
wynagrodzenie 4242 brutto
- przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy ,
- możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych,
Rekrutacja 7 8 5 5 1 0 3 0 7 kierownik 7 2 3 7 2 3 0 8 3

  • Praca Wilkowice
  • Sprzątaczka Wilkowice
  • Pracownik biurowy Wilkowice
  • Wilkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714