Sprzątaczka biurowa Kraków
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
ARMA
1. 10. 2024

Firma ARMA lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:
Sprzątaczkę biurową na pełny etat od poniedziałku do piątku
praca w systemie dwuzmianowym
Opis stanowiska:
- pracownik sprzątający, utrzymanie czystości , prace zlecone przez kierownika obiektu,
Wymagania:
- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
Oferujemy:
pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
zatrudnienie na umowę o pracę,
wynagrodzenie 4300 brutto, pełny etat
przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy
możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych: dofinansowanie do leków co 6 miesięcy, dofinansowanie do okularów 350 zł, dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego do kwoty 300 zł, możliwość uzyskania ryczałtu za dojazd, możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia ,karty OK SYSTEM,
Kontakt w sprawie pracy rekrutacja 7 8 5 5 1 0 3 0 7,

  • Praca Kraków
  • Sprzątaczka Kraków
  • Pracownik biurowy Kraków
  • Pracownik administracyjno - biurowy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388