Sprzątaczka biura - Strefa ekonomiczna Legnica
  • Legnica
Legnica, Legnica, Dolnośląskie, Polska
Clar System
19. 9. 2024

Grupa Kapitałowa Clar System (www.clarsystem.pl) to lider branży usług facility management, sprzątania i ochrony. Zatrudniamy ok. 10 000 pracowników na terenie całego kraju. Zaufało nam ponad 700 klientów.

Opis stanowiska:

  • sprzątanie powierzchni biurowej w tym biura, pomieszczenia techniczne i socjalne, toalety.
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 11:00;

Wymagania:

  • mile widziane posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • chęć do pracy, solidność i sumienność.

Oferujemy:

  • umowę o prace;
  • stabilne zatrudnienie;
  • wypłatę wynagrodzenia do dnia 10 następnego miesiąca.

  • Praca Legnica
  • Sprzątaczka Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584