Sprzątaczka
  • Warszawa
Sprzątaczka
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
COIG S.A.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zakres obowiązków:

  • Sprzątanie oraz dbanie o stan pomieszczeń biurowych oraz ogólnodostępnych,
  • Regularne uzupełnianie środków czystości i higieny,
  • Dbanie o estetykę obiektu,
  • Zgłaszanie wszelkich usterek technicznych,
  • Dbanie o dobre relacje ze współpracownikami.

WYMAGANIA:

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków,
  • Odpowiedzialność oraz samodzielność,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Gotowość do pracy w godzinach 4:00-20:00,
  • Umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, świętowanie urodzin, grupowa oferta ubezpieczeniowa, wyjazdy integracyjne.

  • Praca Warszawa
  • Sprzątaczka Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848