Sprzątaczka
  • Warszawa
Sprzątaczka
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 2 S.A.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • utrzymywanie czystości pomieszczeń biurowych, ciągów komunikacyjnych, klatek schodowych, powierzchni produkcyjnych oraz umywalni i toalet,
  • mycie okien i powierzchni szklanych,
  • utrzymanie czystości wokół budynków,
  • dezynfekcja przestrzeni biurowych.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętności posługiwania się sprzętem czyszczącym i środkami czystości,
  • dobra organizacja pracy,
  • dokładność, sumienność, rzetelność w realizacji powierzonych zadań,
  • mile widziana umiejętność obsługi maszyny do czyszczenia podłóg COMAC C85B.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w renomowanej firmie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • pakietem świadczeń socjalnych.

  • Praca Warszawa
  • Sprzątaczka Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584