Sprzątacz / Sprzątaczka
  • Kraków, ul. Biskupińska 5a
małopolskie, Kraków, ul. Biskupińska 5a, małopolskie, Polska
FROG MS DELKO SP Z O.O.
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

FROG MS DELKO SP. Z O.O.

Frog MS Delko Sp. z o.o.  posiada mocną i ugruntowaną pozycję na terenie Małopolski.

Podstawową działalnością Spółki jest dystrybucja artykułów higienicznych, kosmetycznych, chemii gospodarczej. Oferta obejmuje około 6000 pozycji asortymentowych.

Spółka została wielokrotnie uhonorowana poprzez przyznanie prestiżowej nagrody „Gazeli Biznesu” – którą wyróżniane są najbardziej dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa.

Opis stanowiska:

  • Sprzątanie biur w firmie oraz pomoc przy pracach porządkowych na magazynie, układanie towarów

(Osoby ze stopniem niepełnosprawności – mile widziane)

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Rzetelność
  • Sumienność
  • Uczciwość
  • Dokładność
  • Odpowiedzialność
  • Zaangażowanie

Oferujemy:

  • Współpracę z Firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę - pełny wymiar czasu pracy ( możliwość zatrudnienia na część etatu)
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole,
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji oraz zaangażowania.

  • Praca małopolskie
  • Sprzątaczka małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392