Sprzątacz/ka
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Biblioteka Miejska w Łodzi
17. 9. 2024

Poszukujemy pracownika do Działu Administracji w Bibliotece Miejskiej w Łodzi na stanowisko: pracownik gospodarczy (sprzątacz/ka).
Wymagania konieczne:
1. Wykształcenie: nie dotyczy
2. Kierunek, profil wykształcenia: nie dotyczy
3. Staż pracy, doświadczenie zawodowe: mile widziane
4. Umiejętności zawodowe: mile widziane
5. Bardzo dobra znajomość języka polskiego
Predyspozycje osobowościowe:
1. Dokładność
2. Pracowitość
3. Samodzielność
4. Punktualność
Zakres zadań wykonywanych na danym stanowisku pracy:
1. Prace porządkowe (utrzymywanie czystości podłóg, szklanych powierzchni, mebli, wyposażenia, sanitariatów)
2. Opróżnianie koszy na śmieci (segregacja).
3. Wykładanie materiałów higienicznych i mydła w toaletach.
Informacja dodatkowa:
1. Rodzaj zawieranej umowy: umowa o pracę
2. Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy – 3/4 etatu
3. Praca zmianowa, również w weekendy
Termin składania dokumentów: 16.09.2024 r. - 13.10.2024 r.
Miejsce składania dokumentów:
- osobiście/pocztą: Biblioteka Miejska w Łodzi, Plac Wolności 4, 91-415 Łódź