Spedytor w transporcie drogowym
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
JAGA Recruitment Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Firma rekrutacyjna JAGA RecruitmentSp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363).

Aktualnie dla naszego klienta, który specjalizuje się w operacjach przeładunkowo-składowych oraz dowozach i odwozach do i z portów morskich, poszukujemy kandydata na stanowisko: Spedytora w transporcie drogowym.
Zadania:

  • Pozyskiwanie zleceń spedycyjnych;
  • Pozyskiwanie nowych klientów i poszerzanie bazy podwykonawców oraz budowanie długofalowej współpracy z nimi;
  • Współpraca z pozyskanymi klientami w zakresie organizowania transportu;
  • Współpraca z podwykonawcami - firmami transportowymi;
  • Monitorowanie zleceń transportowych;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów;
  • Prowadzenie dokumentacji;

Nasze wymagania:

  • Posiadanie doświadczenia w branży spedycyjnej;
  • Znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym - angielski lub/i niemiecki;
  • Znajomość giełd transportowych;
  • Rzetelność i zaangażowanie w powierzone obowiązki;

Co możemy zaoferować?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Kwartalny system premiowy;
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Dofinansowanie do kursów i szkoleń;

  • Praca Gdynia
  • Spedytor Gdynia
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gdynia
  • Doradca podatkowy w Polsce Gdynia
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448