Spedytor w Ruchu Krajowym
  • Lipnica Murowana
Lipnica Murowana, Lipnica Murowana, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Zakład Handlowo - Usługowy "DĘBEX" Ireneusz Strugała
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Lipnica Murowana (pow. bocheński)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja transportu towarów na terenie kraju
  • Kompletowanie dokumentów przewozowych
  • Współpraca z działem magazynowym i logistycznym
  • Monitorowanie procesu transportu
  • Rozwiązywanie problemów związanych z przewozem
  • Koordynacja działań z firmami transportowymi
  • Współpraca z klientem w celu zapewnienia terminowej dostawy
  • Prowadzenie analizy rynku transportowego
  • Zapewnienie przestrzegania przepisów i norm dotyczących transportu drogowego
  • Raportowanie wyników i wskaźników działania spedytora

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży spedycyjnej
  • Znajomość przepisów dotyczących transportu drogowego w kraju
  • Umiejętność organizacji transportu krajowego
  • Dobra znajomość rynku transportowego
  • Znajomość programów komputerowych wspomagających pracę spedycyjną
  • Umiejętność negocjacji z przewoźnikami
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz podejmowania szybkich decyzji
  • Dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Wysoka prowizja od sprzedaży
  • Możliwość przyuczenia

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

  • Praca Lipnica Murowana
  • Lipnica Murowana - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567