Spedytor- Spedytorka - Poznań HIT Transport
  • Poznań, wielkopolskie
Poznań
HIT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o.
26. 7. 2024

HIT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka sp. z o. o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Spedytor / Spedytorka

Miejsce pracy: Robocza 4, 61-538 Poznań

OFERUJEMY:

  •     Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  •     Wynagrodzenie dostosowane do zakresu obowiązków plus system premiowy
  •     Pakiet szkoleń wdrożeniowych, wstępnych z zakresu transportu
  •     Karta sportowa Medicover
  •     Pakiet medyczny Luxmed
  •     Wyjazdy Integracyjne

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  •     Aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów na usługi transportowe telefonicznie, mailowo, poprzez social media
  •     Skuteczna sprzedaż usług spedycyjnych
  •     Organizacja transportów samochodowych całopojazdowych i częściowych (krajowych i międzynarodowych)
  •     Obsługa giełd transportowych: Trans.eu, Timocom, Alpega Group (Teleroute, Wtransnet, 123Cargo, Bursa), Cargo.pl
  •     Przygotowanie kalkulacji i ofert handlowych
  •     Przyjmowanie i opracowywanie zleceń
  •     Planowanie i monitorowanie przebiegu transportu
  •     Budowanie długotrwałych relacji z przewoźnikami
  •     Prowadzenie dokumentacji i wprowadzanie danych do systemu
  •     Kontrola i nadzór nad obiegiem dokumentacji
  •     Współpraca z innymi oddziałami w firmie
  •     Utrzymywanie stałych kontaktów z klientami oraz rozwijanie bazy nowych klientów
  •     Wyszukiwanie i planowanie usług przewozowych, ustalanie warunków transportu

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  •    Doświadczenie na stanowisku spedytora
  •     Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym (dodatkowa znajomość innych języków jest mile widziana)
  •     Znajomość języka polskiego  B1
  •     Doświadczenia w sprzedaży lub/obsłudze klienta mile widziane
  •     Zaangażowania i umiejętności komunikacyjnych
  •     Samodyscypliny, terminowości, sumienności i dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań
  •     Motywacji do rozwoju zawodowego
  •     Umiejętności szybkiego podejmowania decyzji oraz pracy pod presją czasu
  •     Własna baza klientów będzie dodatkowym atutem.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV przez portal.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich wyżej wskazanych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko „Spedytor” przez administratora danych – spółkę HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o. o. z siedzibą w Wolsztynie 64-200 ul. Dworcowa 27. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez wskazanego administratora danych.

  • Praca Poznań
  • Spedytor Poznań
  • Kurier (transport) Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941