Spedytor / Spedytorka
  • Lisewo
Lisewo, Lisewo, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Leszek Transport i Spedycja Daniel Leszek
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Lisewo

Twój zakres obowiązków

Mała rodzinna firma, poszukuje spedytora z językiem niemieckim do prowadzenia 25 samochodów w transporcie międzynarodowym. Własna flota ruchome podłogi oraz wywrotki.

- organizowanie procesów spedycyjno-przewozowych,

- pozyskiwanie zleceń, podwykonawców i sprzedaży zleceń,

- współpraca z obecnymi klientami, pozyskiwanie nowych,

- dbanie o jakość i terminowość dostaw,

- współpraca z kierowcami,

- optymalizacja oraz weryfikacja tras,

- monitorowanie wykonywanych zleceń,

- tworzenie oraz weryfikacja niezbędnej dokumentacji transportowej.

Nasze wymagania

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny), znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

- znajomość czasu pracy i jazdy kierowców,

- znajomość dokumentacji transportowe (w tym sent, GMP, aneks),

- umiejętność pracy pod presja czasu i radzenia sobie ze stresującymi sytuacjami,

- zdolność analitycznego myślenia.

To oferujemy

- praca w stabilnej rodzinnej firmie

- elastyczna współpraca na podstawie UOP lub B2B,

- współpraca docelowo w 4 osobowym zespole spedycji,

- aktywny udział w rozwoju firmy, możliwości rozwoju w ramach stanowiska,

- pracę w luźnej, przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze,

- możliwość rozwoju zawodowego i nieskrępowanej realizacji własnych pomysłów.

  • Praca Lisewo
  • Lisewo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584