Spedytor / Spedytorka
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
TRANS-NAT Natalia Hebel
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie partnerskich relacji z nowymi jak i obecnymi klientami firmy,
  • Zawieranie umów oraz organizacja transportów drogowych,
  • Negocjowanie warunków transportu i cen z przewoźnikami,
  • Koordynowanie i monitorowanie realizacji transportu,
  • Ewidencjonowanie oraz weryfikacja dokumentacji związanej z przewozem towarów,
  • Rozwiązywanie problemów i zarządzanie awaryjnymi sytuacjami w trakcie transportu,
  • Zapewnienie zgodności działań z obowiązującymi przepisami i procedurami,
  • Doskonalenie i optymalizacja procesów związanych z transportem towarów,
  • Rozwijanie relacji z dostawcami i klientami w celu budowania długoterminowych relacji biznesowych,
  • Reagowanie na zapytania oraz proaktywne doradztwo dla klientów w kwestiach transportowo-logistycznych,
  • Sporządzanie ofert handlowych oraz wycen dla klientów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w spedycji lub w transporcie min. 1 rok,
  • znajomości min.1 języka obcego w stopniu co najmniej komunikatywnym,
  • znajomość obsługi programów i giełd transportowych,
  • dobra organizacji pracy, kreatywność oraz sumienność,
  • zdolność logicznego myślenia oraz planowania,
  • umiejętność przyjmowania odpowiedzialności i podejmowania decyzji,
  • komunikatywność oraz zdolności negocjacyjne,
  • umiejętność pracy pod presją oraz rozwiązywania problemów,
  • zapraszamy do wzięcia udziału  w rekrutacji również na stanowisko Młodszego Spedytora.

To oferujemy

  • przejrzysty system wynagrodzeń,
  • w pełni wyposażone stanowisko pracy,
  • pracę w zespole kreatywnych profesjonalistów,
  • jasna ścieżka rozwoju i awanse,
  • gwarancję stabilnego zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szkolenie wstępne oraz szkolenia wewnętrzne,
  • politykę open door i wsparcie Przełożonych,
  • celebrujemy uroczystości.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

O nas

TRANS-NAT Natalia Hebel jest dynamicznie rozwijającą się firmą spedycyjną z siedzibą w Gdyni, posiadającą oddział w Małym Trójmieście, w dobrze skomunikowanym punkcie miasta Reda ( SKM, PKP, PKS, ZTM, darmowy parking )! Nasz zespół składa się z profesjonalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży TSL. Dbamy o to, aby nasi klienci byli traktowani z najwyższą starannością jak również zespół współpracowników cieszył się dobrą atmosferą realizując swoje zadania. Naszym głównym zadaniem jest organizacja transportu i jego nadzorowanie. Nasza dewiza - najwyższa jakość usług - nie jest tylko pustym sloganem, co sprawia, że jesteśmy wiarygodnym partnerem w branży od 2008 roku odznaczonym wieloma certyfikatami rzetelności oraz jakości.

Jeżeli jesteś osobą ambitną, która ceni sobie pracę zespołową a przy  tym jesteś kreatywny i kontaktowy to na pewno odnajdziesz się w naszym zespole a praca stanie się przyjemnością nagradzaną wysokim wynagrodzeniem!

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez TRANS-NAT Natalia Hebel z siedzibą w: Śląska 35/37/203, 81-310 Gdynia (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: rekrutacja@trans-nat.pl.

  • Praca Gdynia
  • Spedytor Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567