Spedytor / Spedytorka
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
EML sp. z o.o.
20. 9. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i koordynacja międzynarodowych transportów.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami oraz przewoźnikami.
  • Monitorowanie realizacji zleceń oraz rozwiązywanie bieżących problemów.
  • Dbanie o wysoką jakość usług i zadowolenie klientów.
  • Raportowanie wyników oraz współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku spedytora międzynarodowego.
  • Własna baza klientów i/lub przewoźników.
  • Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne na wysokim poziomie.
  • Zdolność do samodzielnej organizacji pracy oraz podejmowania decyzji.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;.
  • Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Możliwość stworzenia oddziału w wybranym mieście – masz szansę budować od podstaw nową filię naszej firmy w wybranej przez siebie lokalizacji.
  • Perspektywa awansu na stanowisko kierownicze – Twoje zaangażowanie i osiągnięcia będą doceniane, a kariera w naszej firmie ma szerokie perspektywy rozwoju.
  • Elastyczne warunki pracy – możliwość pracy zdalnej (home office).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów – doceniamy Twoje umiejętności i doświadczenie, oferując konkurencyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe korzyści.

O nas

Główne biuro znajduje się w Rzeszowie. Drugi oddział w miejscowości Opatów 27-500.

  • Praca Wrocław
  • Spedytor Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045