Spedytor / Spedytorka
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, Silesian Voivodeship, Polska
AS-TRANS sp. z o.o.
10. 9. 2024

Miejsce pracy: Chorzów

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie ładunków i zleceń spedycyjnych;
  • Opieka nad klientami oraz rozbudowa bazy kontrahentów spedycyjnych:
  • Organizacja i bieżąca obsługa zleceń spedycyjnych w ruchu krajowym i międzynarodowym;
  • Bieżący kontakt z kontrahentami, przewoźnikami i kierowcami;
  • Wycena transportów oraz praca na giełdach transportowych i platformach;
  • Budowanie długofalowych relacji z kontrahentami i podwykonawcami oraz ich rozwój;
  • "Prowadzenie" samochodów oraz kontrolowanie przebiegu procesu transportowego i rozwiązywanie pojawiających się trudności;
  • Monitoring i kontrola realizacji zleceń;
  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych;
  • Czynny udział w rozwoju firmy.

Nasze wymagania

  • Wymagane doświadczenie w spedycji;
  • Mile widziana własna baza klientów/kontrahentów;
  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Wielozadaniowość oraz dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz prowadzenia negocjacji;
  • Doświadczenie w pracy na giełdach transportowych i platformach;
  • Zdolność do szybkiego uczenia się nowych rzeczy.

To oferujemy

  • To oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź na kontrakcie B2B;
  • Niezbędne narzędzia do pracy;
  • Możliwość dynamicznego rozwoju i udziału w szkoleniach;
  • Pracę w młodym, energicznym zespole, w miłej atmosferze;
  • Wynagrodzenie w systemie podstawa + prowizja od osiąganych wyników, premiowanie oparte na klarownych zasadach;
  • Rozbudowany back office, który odciąży Cię od czynności administracyjnych i pozwoli skupić się na sednie Twojej pracy;
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

O nas

AS-TRANS to przedsiębiorstwo działające w branży TSL. Zajmujemy się transportem towarów w kraju i za granicą. Nadrzędnym celem naszej działalności, który realizujemy każdego dnia, jest dostarczanie ładunków do klienta w nienaruszonym stanie, niezależnie od okoliczności. Dzięki naszemu zaangażowaniu w skrupulatne planowanie każdego elementu logistycznego zleceń, dobieramy optymalne, szybkie i co najważniejsze, bezpieczne trasy. W naszej firmie najważniejszy jest człowiek dlatego nieustannie dbamy o rozwój naszych pracowników, gdyż uważamy to za niezbędne, chcąc wykonywać usługi transportowe na najwyższym poziomie.

Satysfakcja i pewność klientów są dla nas najważniejszym kapitałem i zawsze będą stały na pierwszym miejscu. W AS-TRANS wiemy, że rynek usług transportowych to nie tylko samochody, ładunki, spedycja i logistyka, ale przede wszystkim ludzie.

Klauzula RODO

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do AS-TRANS sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie przy ul. Dąbrowskiego 10, adres biura: Chorzów, ul. Kluczborska 45 (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez "Aplikuj". Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes. Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do AS-TRANS sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie przy ul. Dąbrowskiego 10, adres biura: Chorzów, ul. Kluczborska 45 (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: biuro@as-trans.eu. Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes. Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  • Praca Chorzów
  • Spedytor Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536