Spedytor / Spedytorka
  • Wierzbie (pow. lubliniecki, gm. Koszęcin)
śląskie, Wierzbie (pow. lubliniecki, gm. Koszęcin), śląskie, Polska
Joanna Kolasa Kolax
23. 9. 2024

Jesteśmy firmą działającą w branży transportowej i szukamy kandydata do obsługi klienta na rynku zagranicznym.

W związku z rozwojem naszej działalności poszukujemy kandydata na stanowisko spedytora, opiekuna klienta anglojęzycznego (niemiecko języcznego)

Opis stanowiska

  • obsługa telefoniczna klientów firmy (w języku angielskim),
  • renegocjowanie cen z klientami (w języku angielskim),
  • nadzór nad jakością oraz terminowością procesów transportowych,
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów,
  • budowanie długofalowych relacji z obecnymi oraz nowymi klientami,
  • nadzór nad dokumentacją transportową,
  • wysoki standard obsługi klienta oraz świadczonych usług,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy,
  • znajomość oprogramowania: Timocom, Trans.eu .

Wymagania

  • znajomości j. angielskiego w stopniu bardzo dobrym/ biegłym, mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • komunikatywności, otwartości na nowe wyzwania,
  • umiejętności rozwiązywania problemów,
  • umiejętności prowadzenia rozmów,
  • zaangażowania,
  • asertywności.

Oferujemy

  • regularnie wypłacane wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • miłą atmosferę,
  • wynagrodzenie: 4000zł- 5000 zł netto do negocjacji w zależności od doświadczenia,
  • plus dodatkowe benefity motywacyjne,
  • pracę w godzinach od 8:00 do 16.00/ 7.00 do 15.00, służbowy telefon.

  • Praca śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836