Spedytor morski / lotniczy
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
ESA logistika Polska sp. z o. o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa operacyjna przesyłek morskich (FCL/LCL)
  • Współpraca z zagranicznymi agentami, armatorami, agencjami celnymi
  • Współpraca z podwykonawcami w Polsce oraz Europie
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji operacyjnej
  • Kontrola kosztów transportu, fakturowanie, a także negocjacje stawek z podwykonawcami
  • Dbanie o dobrą i długofalową współpracę z klientami
  • Dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług
  • Bieżąca aktualizacja statusu przesyłek dla klientów

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie, preferowane logistyka, transport
  • Doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość j. angielskiego (min. na poziomie B2)
  • Samodzielność przy wykonywaniu powierzonych zadań

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, ponadprzeciętne wynagrodzenie zasadnicze)
  • Opiekę medyczną EnelMed, opiekę prawną LexSecure, grupowe ubezpieczenie WARTA – każdy pakiet już za 1 zł z wynagrodzenia, a pozostałą część dofinansowuje Pracodawca
  • Karnet sportowy Medicover Sport
  • Dofinansowania: wczasy pod gruszą, bonus świąteczny oraz z okazji Dnia Dziecka
  • Zapomogę socjalną
  • Kartę przedpłaconą (zasilana co miesiąc, środki na karcie możesz gromadzić i wykorzystać m.in. w kinie, teatrze, na basenie, na siłowni)
  • Możliwość rozwoju w zakresie spedycji lotniczej
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku TSL w Polsce i na świecie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

ESA logistika to jeden z czołowych międzynarodowych operatorów logistycznych, prężnie działający w obszarze Europy Środkowo-Wschodniej i nawiązujący coraz szersze relacje z partnerami z całego świata. Dostarcza kompleksowe, szyte na miarę firmy czy branży rozwiązania z zakresu: transportu, magazynowania, logistyki dystrybucji, logistyki projektowej, outsourcingu czy usług wartości dodanej (VAS). Posiada doświadczenie w obsłudze procesów logistycznych zarówno od strony administracyjnej, jak i realizacyjnej. Oferuje także usługi doradcze.

Jako części grupy LOGISTEED, ESA logistika łączy w sobie najwyższą japońską kulturę pracy oraz środkowoeuropejską zdolność znajdowania niestandardowych rozwiązań. Właśnie dzięki temu możliwa jest realizacja najbardziej wymagających projektów w ramach globalnego łańcucha dostaw. Jako członek TAPA, ESA logistika szczególnie dba o bezpieczeństwo oferowanych usług, wdrażając kolejne procedury i systemy zabezpieczeń.

Naszą ambicją jest długoterminowa i efektywna współpraca z Klientami, którą odzwierciedla nasz slogan „Our team for your efficiency“.

Klikając „Aplikuj” potwierdzasz, że Twoje dane są prawdziwe, aktualne oraz że chcesz wziąć udział w rekrutacji.W przypadkach, kiedy podstawą prawną przetwarzania Twoich danych przez Pracodawcę w obecnym procesie rekrutacji jest zgoda*, klikając „Aplikuj” potwierdzasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Elevato Rekrutacja, ul. Batorego 3/6, 43-300 Bielsko-Biała zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności wizerunku na potrzeby bieżącego procesu rekrutacji. Twoja zgoda może być cofnięta w każdym czasie.
nformujemy, że:- wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach aplikacyjnych, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym, a w przypadku zainteresowania, również w przyszłych procesach rekrutacyjnych.- masz prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do na adres e-mail iod@esa-logistics.eu. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.- Administratorem Twoich danych osobowych jest ESA logistika Polska sp. z o.o. (dalej „Administrator"). Z Administratorem można się skontaktować przy pomocy adresu e-mail iod@esa-logistics.eu- Podane przez Ciebie dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia przez Administratora procesów rekrutacyjnych i są one przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).- do Twoich danych będą mieć dostęp nasi pracownicy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (np. usługi IT i wsparcia technicznego), które muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki związane z procesem rekrutacji.- Twoje dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji lub na poczet przyszłych procesów rekrutacyjnych w przypadku wyrażenia twojej zgody- Twoje dane nie będą przekazywane do podmiotu i/lub państwa trzeciego - Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2.- Podanie danych jest dobrowolne, jednak jest warunkiem wzięcia udziału w prowadzonym procesie rekrutacji. Brak zgody na przetwarzanie danych będzie skutkowało brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji.- Zapewniamy, że twoje dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

  • Praca Gdynia
  • Spedytor Gdynia
  • Makler morski Gdynia
  • Technik mechanik lotniczy Gdynia
  • Technik nawigator morski Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087