Spedytor Morski i Kolejowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Loginex Sp. z o.o.
26. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa przesyłek w transporcie morskim i kolejowym;
  • Kontrolowanie i monitorowanie kosztów usług transportowych;
  • Prowadzenie dokumentacji spedycyjnej;
  • Współpraca z podwykonawcami, armatorami i agentami;
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta;
  • Wykonywanie pozostałych czynności wynikających z zajmowanego stanowiska;
  • Przygotowywanie ofert dla klientów i agentów.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w spedycji morskiej i kolejowej (import oraz eksport);
  • Wykształcenie średnie lub wyższe;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie);
  • Umiejętność zarządzania czasem, pracy w zespole;
  • Znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z transportem morskim/kolejowym i obsługą celną;
  • Dobra obsługa Pakietu MS Office;
  • Komunikatywność i proaktywne podejście do wykonywanych obowiązków.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z polskim kapitałem;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
  • Pracę w zgranym, energicznym i pełnym pasji zespole;
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowa o pracę / kontrakt B2B;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie.

  • Praca Warszawa
  • Spedytor Warszawa
  • Makler morski Warszawa
  • Technik nawigator morski Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392