Spedytor morski
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 9. 2024

Dla jednego z naszych Klientów, organizacji z branży transportowej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Spedytora morskiego.

Posiadasz doświadczenie zdobyte w spedycji morskiej? W komunikatywnym stopniu posługujesz się językiem angielskim? Jeśli tak, to ta oferta czeka właśnie na Twoją aplikację!

Oczekujemy

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w obsłudze zleceń spedycyjnych w transporcie morskim
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1 w mowie i piśmie
  • Umiejętności szybkiego podejmowania decyzji
  • Wysokich kompetencji interpersonalnych
  • Umiejętności identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań
  • Zdolności do pracy w zespole

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Hybrydowy system czasu pracy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do pakietu opieki medycznej, karty Multisport oraz nauki języka angielskiego po okresie próbnym)
  • Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Wsparcie merytoryczne

Zadania

  • Planowanie oraz realizacja zleceń spedycyjnych w imporcie/eksporcie morskim
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami, partnerami oraz podwykonawcami
  • Odpowiedzialność za prowadzenie dokumentacji spedycyjnej
  • Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług oraz satysfakcji Klientów
  • Kontrola nad obszarem procesów celnych oraz dostaw/odbiorów we współpracy innymi działami firmy

  • Praca Warszawa
  • Spedytor Warszawa
  • Makler morski Warszawa
  • Technik nawigator morski Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838