Spedytor morski
  • Gdynia
spedytor morski
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
3. 10. 2024

Czy zastanawiałeś się jak to jest pracować w zespole pełnym specjalistów, z sukcesem realizujących wyzwania stawiane przez nawet najbardziej wymagających klientów, a spedycja morska jest Twoją pasją? Jeśli tak, to mamy idealną ofertę dla Ciebie!

Dla naszego klienta - dynamicznie rozwijającej się firmy, złożonej z doświadczonych spedytorów, logistyków i handlowców - poszukujemy spedytora morskiego. Nie czekaj - aplikuj już teraz!

Oczekujemy

  • min. 2-letniego doświadczenia w samodzielnej obsłudze importowych zleceń spedycyjnych w transporcie morskim
  • umiejętności szybkiego podejmowania decyzji
  • samodzielności i kreatywności w działaniu
  • znajomości języka angielskiego (min. B1)
  • wysokich zdolności interpersonalnych, organizacyjnych i analitycznych
  • doświadczenia w obsłudze zleceń eksportowych (mile widziane)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość pracy w dynamicznym, wspierającym zespole
  • benefity - karta Multisport i prywatna opieka medyczna
  • możliwość rozwoju - dofinansowanie do nauki języka angielskiego, szkoleń i kursów
  • system premiowy
  • hybrydowy model pracy

Zadania

  • planowanie i realizowanie zleceń spedycyjnych w imporcie i eksporcie morskim
  • prowadzenie dokumentacji spedycyjnej
  • nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami, partnerami oraz podwykonawcami
  • zapewnianie najwyższego standardu świadczonych usług
  • koordynacja procesów celnych oraz dostaw i odbiorów z innymi działami firmy

  • Praca Gdynia
  • Spedytor Gdynia
  • Makler morski Gdynia
  • Technik nawigator morski Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521