Spedytor morski
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
Spedman Global Logistics Sp. z o.o.
31. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, realizowanie i monitorowanie zleceń spedycji morskiej
  • Prowadzenie ewidencji zleceń w systemie spedycyjnym
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji i wysoką jakość obsługi klienta
  • Obsługa przesyłek morskich i kolejowych (FCL, LCL) w zakresie eksportu
  • Tworzenie faktur sprzedaży, kontrola płatności i podejmowanie działań windykacyjnych

Nasze wymagania

  • Minimum dwa lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Znajomość rynku TSL i procesów spedycyjnych w zakresie transportu morskiego
  • Wykształcenie wyższe z zakresu transportu i logistyki
  • Dobra obsługa Pakietu MS Office
  • Zdolności interpersonalne oraz umiejętność komunikowania się i pracy w zespole
  • Doskonała organizacja pracy
  • Samodzielność, sumienność i dokładność

To oferujemy

  • Szansa na rozwój w renomowanej firmie o globalnym zasięgu
  • Wyzwania i możliwość ciągłego doskonalenia w obszarze spedycji morskiej
  • Stabilne zatrudnienie oraz konkurencyjne wynagrodzenie
  • Nowoczesne narzędzia pracy i profesjonalne wsparcie
  • Dostęp do Karty Multisport, prywatnej opieki medycznej oraz innych benefitów
  • Możliwość uczestnictwa w programie emerytalnym (PPK) i ubezpieczeniu grupowym

  • Praca Gdynia
  • Spedytor Gdynia
  • Makler morski Gdynia
  • Technik nawigator morski Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584