Spedytor międzynarodowy ze znajomością jęz. angielskiego
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Silesian Voivodeship, Polska
EU-LOGISTIK GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce
30. 9. 2024

Miejsce pracy: Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Główne wyzwania:
  • ✔ planowanie i organizacja transportów
  • ✔ dbanie o jakość i terminowość dostaw
  • ✔ pozyskiwanie nowych przewoźników
  • ✔ dbanie o dokumentację
  • ✔ budowanie długotrwałych relacji z klientami i przewoźnikami.
  • Dołączenie do naszej firmy daje możliwość objęcia samodzielnego stanowiska w międzynarodowej firmie z szeroką ekspozycją na kontakty międzynarodowe. Dodatkowo stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji w swojej branży.

Nasze wymagania

  • Aplikuj do nasz jeśli:
  • ✔ jesteś komunikatywny.
  • ✔ znasz język angielski na poziomie min. B2.
  • ✔ masz doświadczenie w spedycji międzynarodowej.

To oferujemy

  • Osobie, która zajmie powyższe stanowisko oferujemy:
  • ✔ Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • ✔ Dopłaty do karty multisport.
  • ✔ Imprezy integracyjne.
  • ✔ Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • ✔ System premiowy.

O nas

EU-Logistik to firma spedycyjna, która z sukcesem dostosowuje swoje usługi do potrzeb klienta dbając jednocześnie o najwyższą jakość i terminowość.

Swoim zasięgiem obejmujemy całą Europę, przewozimy także ładunki do krajów wschodnich i skandynawskich.

Jesteśmy spedycją wykorzystującą do współpracy pojazdy zaufanych i sprawdzonych przewoźników, których samochody rozmieszczone są w całym kraju i za granicą.

Terminowość dostaw to nasz priorytet bez względu na to, czy zorganizowane auto jest transportem dedykowanym – solo czy w doładunku.

Potwierdzeniem wysokiej jakości obsługi transportowo-logistycznej zarówno na rynku międzynarodowym, jak i krajowym jest uzyskany w 2017 roku Certyfikat dla Systemu Zarządzania Jakością ISO PN-EN ISO 9001:2015.

Oferujemy również obsługę ładunku o tonażu do 24t, przewozimy towary ADR.

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EU-Logistik GmbH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Oddział w Polsce z siedzibą w Gliwicach, ul. Chorzowska 50, 44-100 Gliwice, NIP: 2050001971, REGON: 241312224, wpisana przez Sąd w Gliwicach, Wydział X Gospodarczy pod numerem KRS 0000335588. 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej rekrutacji - na podstawie art. 221 § 1 kodeksu pracy oraz art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze danych. Dane mogą być przetwarzana także na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. zakresie w jakim wyraził Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych. Zgoda może zostać wyrażona także poprzez zamieszczenie danych w dokumentach rekrutacyjnych i przesłanie ich administratorowi. Dane mogę być również przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. gdy przetwarzanie jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora, w szczególności na potrzebę ochrony praw administratora w postępowaniach sądowych i administracyjnych. 3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 3 miesięcy od otrzymania Pani/Pana aplikacji. Dane osobowe mogą być przechowywane w wyjątkowych sytuacjach przez okres niezbędny do realizacji celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora, w szczególności na potrzebę ochrony praw administratora w postępowaniach sądowych i administracyjnych, jednakże nie dłużej niż do chwili wygaśnięcia roszczeń. Podstawowy okres przedawnienia roszczeń cywilnych wynikający z art. 118 Kodeksu cywilnego wynosi 6 lat. Dane przetwarzane na podstawie zgody mogą być przetwarzane do chwili jej wycofania. 4) Pana/Pani dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane z upoważnienia administratora i na jego zlecenie. 5) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. 6) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w przypadku uznania, iż przysługujące Pani/Panu prawa zostały naruszone. 7) Podanie danych osobowych obejmujących imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, jest dobrowolne, niemniej brak ich podania uniemożliwia prowadzenie rekrutacji. Podanie innych danych nie jest obowiązkowe i zależy wyłącznie od Pani/Pana zgody, lecz brak ich podania nie wpływa na proces rekrutacji. 8) Pana/Pani dane osobowe nie będą poddawane profilowaniu, ani poddawane przetwarzaniu w sposób w pełni zautomatyzowany.

  • Praca Gliwice
  • Spedytor Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132