Spedytor międzynarodowy z językiem niemieckim
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
DTA Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i organizacja zleceń spedycyjnych w transporcie drogowym
  • Dbanie o wysoką jakość terminowość realizowanych zleceń
  • Aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie długotrwałych relacji biznesowych
  • Przygotowywanie ofert dla klientów oraz optymalizacja kosztów transportowych
  • Współpraca z terminalami, agencjami celnymi, partnerami i podwykonawcami firmy
  • Przygotowanie dokumentacji spedycyjnej i innych prac administracyjnych

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w spedycji drogowej
  • Dobra znajomość rynku przewoźników drogowych
  • Umiejętność negocjacji, budowania i utrzymywania relacji z klientami
  • Nastawienie na pracę zespołową
  • Samodzielność i sprawność w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • Wykształcenie min. średnie, preferowany kierunek logistyczny
  • Bardzo dobra znajomość jęz. niemieckiego poziom – m.in. B2
  • znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
  • pracę i rozwój w zgranym zespole (dobra atmosfera w pracy jest dla nas bardzo ważna)
  • atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, rozbudowana ochrona w ramach polisy ubezpieczeniowej, mieszkania wypoczynkowe, karta multisport i inne)
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • darmowy parking pod biurem

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • mieszkania wypoczynkowe

DTA to grupa firm o zasięgu międzynarodowym, oferujących usługi w zakresie obsługi celnej, spedycyjnej, magazynowej oraz logistyki kontraktowej. Działamy od 1991. Certyfikat AEO potwierdza naszą wiarygodność jako solidnego partnera w międzynarodowej wymianie towarowej. Świadcząc nasze usługi kładziemy duży nacisk nie tylko na jakość dokonywanych przez nas usług, ale również na partnerstwo we współpracy z naszymi Klientami.

Rozwijamy się! Chcesz rozwijać się z nami? Dołącz do nas jako:

Spedytor międzynarodowy

z językiem niemieckim

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Wrocław
  • Spedytor Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087